Hasta Yorumları

Dr. Ömer Bircan

Üreme Sağlığı ve Cinsel Fonksiyon Bozuklukları İntegratif Tıp Hekimi

İsim: Y. Yaş:44
Tedavi: Sertleşme Sorunu

12  seans sonunda geriye dönüp baktığımda performans açısından dağlar kadar fark var. Ve bu fark giderekte artıyor. Herkese tavsiye ederim. Ömer bey’in kombin tedavi uygulaması, aynı anda birden fazla uygulama yapıyor olması başarısını sırrı diye düşünüyorum. İyi ki gelmişim beklentilerimi karşıladı.

İsim: T. Y. Yaş:61
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Görmüş   olduğum tedaviden çok memnunum. İyi ki DR. Ömer beyi tercih ettim. Kendimi çok dinç ve iyi hissediyorum. Kendisine çok çok teşekkür ediyorum. Saygılarımla.

İsim: F. H. Yaş:33
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Uzun süredir yaşadığım sertleşme problemine DR. Ömer bey’in uyguladığı yöntemler ile çözüm buldum. 12 seanslık tedavi sonunda değişiklikleri hissetmeye başladım. Bu kendime olan güvenimin artmasına yol açtı. Ayrıca Ömer bey 12 seans boyunca uyguladığı her tedavi çeşidini açıklayarak, bu tedavinin  nasıl ve hangi şekilde faydalı olacağı konusunda çok iyi şekilde bilgilendirdi. Kendisine desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim.

İsim: E. Y. Yaş:32
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Ben yaklaşık 13 yıldır sertleşme sorunu yaşıyordum. Psikolojim bozulmuştu çok yere gittim. Hiçbir şeyi doğru düzgün yapamadılar.Hep konuştular, bir icraat gösterip tedavi edip düzeltemediler, ta ki internetten Ömer bircan hocamı bulana kadar. Çok iyi ilgilendi, 6 seanslık tedavi uyguladı. Şimdi çok iyiyim, Allah razı olsun DR. Ömer bircan hocamdan herkese tavsiye ederim.Hiç pişman olmayacaksınız vallahi billahi yemin ederim.

İsim: C.K. Yaş:52
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Ben 20 yıldır diyabet hastasıyım tip 2 yaş da ilerledikçe sigara kullanmaya devam ettikçe zamanla sertleşme problemleri nüksetti tamamen tesadufi bir şekilde internetten buldum.

Ömer Bircan’a tereddüt, içinde geldim, olur mu olmaz mı diye düşünerek  ilk görüşmemizde rahatsızlığımın nedenini hangi yollar izleneceğini nasıl bir fayda sağlayacağını çok detaylı bir şekilde anlattı ve tanışmış olduk.

Tedaviye başladık klinik ve Ömer beyin tutumu o kadar candan ve yakındı ki artık buraya utana sıkıla değil çok rahat  gelmeye başladım tedavi  başladıktan sonra gördüm ki Ömer bircan para ve müşteri odaklı değil  tamamen sonuç odaklı düşünen ve işini öyle yapan bir hekim, programına ve tedavisine  dahil ettiği ücrete yansıtmadığı, bir çok uygulama ve ilaçlar ile takviye etti.

Yaptıkları başka kliniklerde ekstra ücret içermekteydi. Şu anda eski sıkıntılarımdan her geçen gün arınmaktayım. Daha iyi sertleşme yaşıyorum. Her şeyden  önemlisi hekimliğini ve dostluğunu çok seviyorum. Tüm yakınlarıma tanıdıklarıma tavsiye ettim ve buna devam edeceğim.

İsim: İ. Yaş: 44
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Merhaba, sertleşme sorununu yaşamaya  başladım. Ömer  beyle görüşüp tedavi olmaya karar verdim.12 seans tedavi olduktan sonra fark etmeye başladı, 5 ve 6. aydan sonra daha etkili olmaya başladı, çok memnun kaldım. Ömer hocaya çok teşekkür ederim.

İsim: T. Yaş: 45
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Merhaba, bana daha önce Anadolu tarafından bir klinikte 8 seans ESUT yapıldı  .Ömer bey’in yaptığı tedavi ile orada yapılan tedavi arasında hiç alaka yok. Orada yapılan tedaviden de az da olsa fayda gördüm ama Ömer  hocanın yaptığı tedavi sonrası, son seanslarda zaten fayda görmeye başlamıştım ama başında da söylediği gibi tedaviden 1 ay sonra %100 sonucunu görmeye başladım.

Ömer hocanın cihazında atışları net hissediliyor, ilk tedavi gördüğüm cihazda belli belirsizdi.Bununla ilgisi var mı bilmiyorum ama birde Ömer hoca sadece şok dalga yapmıyor. Şok dalgasıyla birlikte 10 civarında tedavi birlikte yapıyor.

Kendisine teşekkür ederim.Burada ödeyeceğiniz  tedavinin sonunda kadar karşılığını alırsınız tavsiye ederim.

İsim: Ö. Yaş: 58
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Hocam teşekkür ederim. Başta sizden aldığım tedavi benim için tam olarak yararlı oldu diyebilirim. Şuan 6 ay geçti yaklaşık 3-4 hafta sonra zaten fayda görmüştüm ama git gide daha iyi de oldu. Bugün kendisine sordum, bu durum normalmiş etkisi devam ediyormuş. Tedavi almaya düşünenlere tavsiye tabi ki ediyorum. Birde muayehanenize ilk geldiğimde, ilk kez aradığımda ben çok tedirgindim. Nasıl bir ortam, doktor nasıl biri diye. Hiç rahatsız edici bir şey yok, Dr. Ömer bey dünya tatlısı bir insan, güler yüzlü , iyi niyetli birisi zaten  konuşmaya başlayınca rahatlamıştım. Daha önemlisi Dr. ÖMER  bey işinde gerçekten mükemmel. Görüşmeye gelmeden önce çok araştırdım. Ömer bey’e ne sorduysam tatmin edecek cevap aldım. Ertesi gün başladık.Keşke daha önce bu tedavileri yaptırsaydım.