Hasta Yorumları

Dr. Ömer Bircan

Üreme Sağlığı ve Cinsel Fonksiyon Bozuklukları İntegratif Tıp Hekimi

İsim: M.O.Ç Yaş: 58
Tedavi: Sertleşme Sorunu 

İki yıldır uğraşıyorum.. 3 profesör, 3 uzman doktora gittim. Tetkikler yapılıyor ve sonuçlarda bana bir şeyin yok diyorlar. Anlatamıyorum derdimi, var bende bir sıkıntı cialis verip gönderiyorlar. Sonuç yine aynı. Psikolojim bozuldu, en son araştırdım ve Sn. Dr. Ömer Bircan hocamda karar kıldım. İyi ki kılmışım, işini seven, işine aşık bir hocamız ve tedaviye başladım. 12 seanslık tedavimin ardından sağlığıma kavuştum ve çok mutluyum. Hem sağlığıma kavuştuğum için,hem de çok değerli İşini severek yapan Ömer hocamı tanıdığım için. Teşekkürler kıymetli hocam.

İsim: M.Y. Yaş: 28
Tedavi: Sertleşme Sorunu 

Sevgili Dr. Ömer Hocam

Size tedaviye gelmeden önce başka bir yerde ESWT tedavisi gördüm. Faydası olmadı.  Size gelirken de faydası olacak mı diye tereddüt ederek geldim. Tedavi süresi boyunca ilgi ve alakanız, her soruya sıkılmadan cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Seansların faydasını da çok şükür gördüm. Her şey için çok teşekkür ederim. Çalışmalarınız da başarılar dilerim.

İsim: M.G Yaş: 46
Tedavi: Sertleşme Sorunu 

M.G. YAŞ:46

Merhaba,yaptırmış olduğum tedaviden son derece memnun kaldığımı belirtmek isterim.

Özellikle pi-shut, Özellikle Ozon ve akapunktur  işlemden son derece memnun kaldım. Sevgili doktorumun uğraşları ve destekleri için de kendisine teşekkür ederim. Saygılarımla.

İsim: Ö.Ü Yaş: 47
Tedavi: Sertleşme Sorunu 

Dr. Ömer Bircan ve ekibine teşekkürler diyerek başlamak istiyorum. Tedavi sürecim bittikten 20 gün sonra mevcyt etkiyi anlatmak için kelimeler yetersiz kalabilir. Şunu net söyleyebilirim. Benim 20’li yaşlarımdaki performansıma geri döndürdü. Yaşım 47 ilginiz ve alakanız ve sonuç odaklı çalışmanız için teşekkürler.

İsim: S.A Yaş: 30
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Merhaba !

Nerdeyse 1,5 ay devam eden tedaviden çok memnun kaldım. Eskisinden daha fazla kendimi hissediyorum. Dr Ömer Bircan ı tercih ettiğim için çok iyi oldu. Bir gözle tedavinin faydalarını ilk 2-3 seansta hissettim. Bunun için Doktor Beye tşk ederim. Saygılarımla

İsim: P.E Yaş: 57
Tedavi: Peyroni(IPP) Penis Eğriliği – Sertleşme Sorunu

Merhabalar, ÖMER HOCAM

Öncelikle size göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka için teşekkür ederim. Daha önce yani sizden önce almış olduğum tedavi ile yakından uzaktan almadığım tedavi sizde gördüm ve aldım. Bende oluşan peyroni geçen seneye göre diyebilirim ki %70- 80 oranında düzelme oldu. Bunun yanı sıra performans olarak da faydanızı gördüm. Tekrar teşekkür ederim.

İsim: S.D Yaş: 33
Tedavi: Sertleşme Sorunu 

Merhabalar 3 yıllık evlilik hayatımda yaşadığım ereksiyon problemini çözmek adına Dr. Ömer BİRCAN hocaya geldim ve çokta memnun kaldım. Ömer hocaya inandığım için geldim ve şuan seanslarımız bitti. Kendimi gayet iyi hissediyorum. Tanıdığım için bize desteği için teşekkürederim. Başarılarının devamını dilerim Hocam

İsim: H.A Yaş: 54
Tedavi: Sertleşme Sorunu 

Dr Ömer bey’e iki ay önce başvurdum yaptığı terapiden seanslardan gösterdiği ilgiden çok memnun oldum ve işe yaradığını söyleyebilirim. İhtiyacı olan herkese tavsiye edebilirim, teşekkürler.

H.A yaş 54

İsim: Y.K Yaş: 57
Tedavi: Sertleşme Sorunu 

Sayın Hocam

Yaklaşık 12 yıldır sorun  yaşamaktaydım . İnternetten araştırırken  sitenizde tedavi aşamalarını gördüm. Başta  temkinli  davrandım .Ancak tedaviye  başladıktan sonra çabanızı ve samimiyetinizi taktir ettim .Sonuç olarak inanılmaz derecede kendimi iyi hissediyorum .Kendime güvenim geldi

Sorunu yaşayanlara tavsiye ediyorum . Gerçekten iyi sonuçlar alacaklarına eminim .

İsim: M.H Yaş: 51
Tedavi: Sertleşme Sorunu 

Sevgili Ömer Hocam !

Öncelikle sizlerle tanışmak ve tedavi programınız ile buluşmak beni fazlasıyla mutlu etti.

İyi ki gelmişim ve iyi ki tedavi programınız ile tanışmışım.

Sertleşme sorunu gibi önemli bir rahatsızlığın giderilmesini sizin uygulamalarınızla başardım. Son derece başarılı ve etkili bir kür ile çok iyi sonuç aldığımı ifade etmek istiyorum. Bu yüzden çok teşekkür ediyorum. Elinize sağlık…!

Kombine tedavi kürü son derece etkili, faydalı ve başarılı oldu bende.

Tereddüt ederek geldim, inandım ve hocama teslim oldum. Sonuç harika. İlginiz ve tedaviniz için tekrar gönül dolusu teşekkürler kıymetli hocam…

İsim: F.O Yaş: 37
Tedavi: Sertleşme Sorunu 

Dr Ömer Bircan hocama çok teşekkür ederim. Uzun zamandır yaşadığım sertleşme ve sertliği koruma sorunumu daha önce gidip tedavi olduğum çok ünlü doktorlardan sonuç alamadığımdan dolayı psikolojik olarakta tükenmiş durumda idim. Kendisi ile tanıştığımda gayet net, kendinden emin ve ne yapabileceğini tane tane anlatarak bu sıkıntının tedavi olabileceğine ikna etti beni. Uyguladığı 12 seanslık program sonucu tüm sorunlardan kurtuldum.

Kendisi işini çok iyi yapan bir hoca.

Tekrar teşekkür ederim

Saygılarımla

İsim: V.G Yaş: 47
Tedavi: Sertleşme Sorunu 

Dr. Ömer Bircan’a çok teşekkür ederim. Mental ve fiziksel olarak bitik bir halde geldiğim ve başladığım seansların sonu geldiğinde arada dağlar kadar fark görüyorum. Daha da iyiye gideceğini biliyorum, en önemlisi de fiziksel iyileşmeye destek olacak bir ruhsal durumdayım artık.

Güler yüzlü, samimi ve dürüst olduğu içinde ayrıca teşekkür ediyorum Ömer Hocaya. İnsanın sorunları varsa akışına bırakmamalı, tedbir almalı. Bu tedbiri almaya karar verdiğinizde Dr. Ömer Bircan ilk durağınız olmalı. Çünkü hem işini çok iyi yapıyor hem de insanı motive ediyor.

Saygılarımla

İsim: G.I Yaş: 42
Tedavi: Sertleşme Sorunu 

Doktor Ömer bey ile tedaviye başladığımız ilk zamandan beri son seanslarımıza kadar harikulade bir gelişme kaydettik. Kesinlikle ve kesinlikle aldığı her kuruş para helaldir. İlk seansta zaten içimden bir ses doğru yere geldiğimi ve tedaviye başlamam gerektiğini söylüyordu. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım ve arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim.

Hayatımda aldığım en iyi kararlardan birisiydi. Çok teşekkür ediyorum kendisine….

Çok teşekkürler

İsim: S.B Yaş: 32
Tedavi: Sertleşme Sorunu + Penil Augmentasyon (Penis Büyütme)

Aşırı korkak bir şekilde geldiğim yerden aslan gibi çıkıyorum. Çok bir beklentim yoktu açıkçası fakat başka bir insana dönüştüm. Hem sosyal olarak hem fiziki olarak. Yaklaşımınız her zaman çok samimiydi. Ömer hocanın aynı zamanda psikolojik desteği oldu. Bu durum hayat kalitemi arttırdı. Sertleşme sorunum kalmadı ve bunun yanı sıra birçok gelişme oldu. Bunlardan en önemlisi kendime inanmam. Emekleriniz tarif edilemez.

Çok teşekkürler

İsim: C.İ Yaş: 32
Tedavi: Sertleşme Sorunu 

Hocam  öncelikle size çok teşekkür  ediyorum 3, 4 senedir  sertleşme sorunum vardı İnternetten sizin numaranıza sayfanıza baktım ve aradım ve konuştuk 12 seans  boyunca gercekten çok samimi davrandınız ilk başlarda  tedaviye cevap vermeye başladım geceleri aşırı sertleşme oldu tabi ki son seanslarda daha çok sabahları oluyor daha da iyi olacağım inşallah.

İsim: F.D. Yaş: 45
Tedavi: Sertleşme Sorunu 

Sayın Hocam Ömer Bircan Beyde almış olduğum ESWT tedavimden oldukça memnun kaldım bugün son seansım daha da ileri düzeye gideceğinden eminim. Teşekkür ederim bu arada tedavi sürecindeki ilgi alaka oldukça iyiydi

İsim: Ü.Y. Yaş: 55
Tedavi: Sertleşme Sorunu 

Şuan tedaviden çok memnunum Ömer Hocama teşekkür eder branşında daha büyük yerlere gelmesini temenni ederim. Ayrıca F. O.’a da teşekkür ederim. Ömer Hocayı bana tavsiye ettiği için. İşlerinde üstün başarılar dilerim Ömer Hocam.

İsim: E.B. Yaş:40
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Çok düşük bir beklenti ile geldiğim ve çok duyulmamış bu tedavi yöntemi sonucunda resmen özgüvenim yerine geldi.
Beklentilerimin çok üzerinde bir gelişme yaşadım. Doktor beye göre bu artarak devam edecek. Sertleşme sorunum için aldığım sonuçlar hayat kalitemi yükseltti.

Bunların hepsi bir yana Dr. Ömer Bey’in iletişimi mükemmel, tedavinin her adımını bıkmadan usanmadan tüm ayrıntıları ile anlatıyor ve resmen aydınlanıyorsunuz.

Umarım bana faydalı olduğu gibi ihtiyacı olan insanlara yardımcı olmaya devam eder.
Her şey için çok teşekkürler.

İsim: E.Y. Yaş:40
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Merhabalar

Ben 40 yaşındayım. 1 yıl önce başladı sertleşme sorunum ve uzun araştırmalardan sonra Ömer Bey ile tanıştım. Bana her şeyi çok iyi anlattı ve işini severek çok iyi yapan mükemmel bir insan ve benim çok şükür hiçbir sıkıntım kalmadı.
Dr. Ömer Beye sonsuz teşekkür ederim ve böyle sıkıntısı olan herkes tavsiye ederim.

Arkadaşlar ozon tedavisini de mutlaka yaptırın.

ÖMER BEY ÇOK TEŞEKKÜRLER

İsim: M.C. Yaş:47
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Merhaba
Dr Ömer Beyin tedavisi ilk olarak eşimle ilişkiye girecektim sertleşme sorunum olduğunu fark ettim. Yeni 2. evlilik yapmıştım.
Çok üzüldüm ne yapacaktım .eşimin beklentisi. Hemen internetten araştırdım. Allahtan Ömer Bey denk geldi. Aradım konuştum yaşım 47. 12 seans işlem yaptı.
(6ay önce) Gerçekten kendimi 30-35 yaşlardaki gibi aynı performans sertleşme sorunum kalmadı. Çok şükür psikolojik olarak rahatladım. Çok mutlu oldum aynı şekilde eşimde. Ömer Hocam bana sürekli destek oldu. Telefonla aradım çok ilgili bir doktor. Kardeş gibi. Sorunu problemi iyi biliyor Bu alanda Türkiye de tek doktor olduğuna inanıyorum. Çok teşekkür ediyorum.
Herkese tavsiye ediyorum

İsim: İ.P. Yaş:49
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Merhaba
Dr Ömer Bey’in sitesini internetten gördük. Bilgi alma amaçlı olarak aradığımda bizzat kendisi görüştü ve bilgi verdi.
(Yurtdışından)Kısıtlı zamanda geldiğimde tedavinin yeterli olmayacağını söyleyerek daha sonraya öteledi. Amacı para değil ve sadece hastanın daha fazla fayda sağlamasını sağlayacak şekilde davranıyor.
Hasta ile ilgilenmesi ve bilgilendirmeleri çok profesyonelce. Tedavim yeni bitti ve faydalarını görmeye başladım. Zaman geçtikçe daha iyi olacağı belli ve buna inanıyorum.
Doktor olarak çok iyi ve profesyonel. Aynı zamanda insan olarakta Ömer Bey’i tanıdığım için çok memnunum.
Allah başarılarının devamını daim etsin. Saygılarımla…

İsim: G.T. Yaş:60
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Dr. Ömer Bey’in tedavisi sonucu aramış olduğum sonuca ulaştım. İlk önceki yapmış olduğum araştırmalarda pek umudum yoktu ama sağ olsun doktor bey uygulamış olduğu tedavi neticesinde yaklaşık yüzde yetmiş beş neticeye ulaştık. Bende psikolojik olarak sağlığıma kavuştum diyebilirim. Şöyle ki bu olay insanda erkek olarak çok büyük bir eksiklik ve kötü olan durumu daha da kötüleştirdiği için insan psikolojik olarak çöküyor. Aynı şekilde karşı tarafından sana karşı yanlış düşünüyor algısına kapılıyorsun. Çok şükür bunları şimdilik Ömer Bey atlattım. İnşaallah daha iyi olacak Ömer Bey. Aynı zamanda bir amme hizmeti yaptığını düşünüyorum. Size teşekkür ederim.

İsim: Y.S. Yaş:48
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Çok teşekkür ederim hocam ilk üçüncü seansta faydasını gördüm, çokta memnun oldum. Ömer hocama teşekkür ederim. Fazlasıyla ilgilendi. Teşekkürler hocam.

İsim: N.Ö. Yaş:39
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Bir arkadaş vasıtası sayesinde tanıştığım Ömer hocam Allah razı olsun gerçekten işinin uzmanı beni sağlığıma ve huzuruma kavuşturduğu için tekrar teşekkür ediyorum.
Çok başarılı Ömer hocama saygılar sunuyorum

İsim: A.C.E. Yaş:55
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Teşekkür ederim. Öncelikle sizinle tanıştığım için çok memnunum. Buraya gelmemdeki amaca ulaitım. Görmüş olduğum bütün tedavilerden son derece memnun kaldım. Faydası tedavi bitmeden bile etkisini gösterdi. Emekleriniz için teşekkür ederim.

İsim: P.K. Yaş:54
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Hocam çok teşekkür ederim Allah razı olsun sıkıntıma çare oldun. İyiki gelmişim çok iyi geldi. Yeniden 20li yaşlarıma döndüm sanki. Teşekkürler hocam

İsim: B.S. Yaş:60
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Daha önce başka bir yerde 6 seans şok dalga tedavisi yaptırmış olmama rağmen bir fayda görmedim. Ömer beyi internetten bulup görüştüm . Yapılacak işlemleri en ince ayrıntısına kadar beni bilgilendirdi. 12seans yaptırdım . Seanslar sırasında bile kendimde farklılık gördüm . Hiç bir eksik işlem kalmadı .Her hangi bir ağrı veya olumsuzlukla karşılaşmadım İlgi ve alakasından dolayı kendisine teşekkür ederim.

İsim: C.Y. Yaş:39
Tedavi: Cronic Pelvic Pain- Prostatit nedenli Erektil Disfonksiyon

Doktor tarafından prostatit teşhisim konuldu .Çeşitli ilaçlar kullanmama rağmen tam bir fayda göremedim . Araştırmalarım neticesinde DR ÖMER BİRCAN a ulaştım .ozon ,eswt ,ilaç vs çok yönlü tedavi neticesinde faydalar görmeye başladım. Bu yazıyı kaleme aldığım da son seansı gördüm ve şikayetlerimin tamamına yakını ortadan kalktı.
İLGİ VE alakalarına TEŞEKKÜR EDERİM.

İsim: Ö.E. Yaş:54
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Değerli  hocam,      internet    aracılığıyla  size  ulaştım  iyi ki  de  ulaşmışım  ,ilk  gelirken  acaba  doğru  yer  mi  tereddüt ü  vardı . Ama   her   seansta  daha  da  güvenim  arttı  ve  tedavinin faydalarını   gördüm . sıcak ve samimi bir ortam ve kaliteli tam bir tedavi olduğunu  düşünüyorum .
GÖNÜLDEN  TEŞEKKÜRLER.

İsim: M.B. Yaş:41
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Bu tedaviye başlamadan önce çok araştırdım ve tam anlamıyla nokta atışı yaptığımı net söylemem gerekiyor. İlk haftadan itibaren faydasını görmeye başladım. İğneden çok korkan biri olarak söylüyorum, kesinlikle korkulacak bir durum yok. Acı yok, dert yok, tasa yok.
Dr. Ömer beyle ilk konuşmamızdan itibaren her şey söylediği gibi gelişti. Ona da buradan tekrar teşekkür ediyorum.
Mutluyum, öz güvenim yerine geldi. Herkese tavsiye ediyorum.

İsim: M.Ç. Yaş:39
Tedavi: İktidarsızlık

Yaklaşık 1 sene önce sertleşme ve iktidarsızlık yaşamaya başladım.
DR.ÖMER beyle 1 ay süren bir tedaviye başladık. Bugün son günü ama 1. haftadan beri fark yaşamaya başladım. DR. ÖMER beye samimi yaklaşımı ilgi ve alaksından dolayı çok teşekkür ediyorum.

İsim: L. Yaş:26
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Hello my name is Laurentıu-. I had ….. the session for ……. My genital organ and lift up my libido. About the results they are very good. Results I did 7 sessions and 3 already see that. See that I had happy mood. And see amazing results. Thank a lot to MD Ömer Bircan. My life home change a lot I’m more. Happy than before.

İsim: A. Yaş:41
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Merhaba, tedavimde gayet başarılı sonuç aldım. Bu tarz şikayetleri olan arkadaşlara, arkadaşlarıma önereceğim. Dr. Ömer Bey’e Teşekkür ederim.

İsim: M.S. Yaş:70
Tedavi: Sertleşme Sorunu

2 yıl oldu. Faydasını gördüm. Yaşım 70 çok faydalarını gördüm Ömer Bey’e çok teşekkürler.

İsim: K.Y. Yaş:57
Tedavi: Sertleşme Sorunu

3 sene önce radikal prostatektomi ameliyatı olmuştum. Prostatın çıkartılması aşamasında ereksiyon sinirlerinin zararı nerdeyse kaçınılmaz bir durumdur. Kendim eczacı olmama rağmen ameliyat sonrası ereksiyonumun neredeyse sıfır olacağını düşünmemiştim.Yaklaşık 1 yıllık ereksiyonsuz geçirdiğim devre sonunda arayışlarım içerisinde Dr. Ömer beyle hasbel kader tanıştım. 12 seans ESWT ve 3 seans PRP ve her seansta Penil Ozon tedavisi gördüm. Bunlara ilaveten bitkisel takviye ve akapuntur takviyeside Dr. Ömer beyden aldığım 12 seanslık paket ESWT tedavisi dahilinde tarafıma ücretsiz olarak sağlandı. Neticede geldiğim aşamada ereksiyonum geri döndü, şuan için çok mutluyum Allah’a hamd olsun. Dr Ömer beyin özellikle tedavim aşamasındaki titizliği ve manevi çizgisi beni çok etkiledi. Kendisine teşekkür ediyorum.

İsim: B.Ç. Yaş:45
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Bundan 1 ay önce hiç beklenmedik bir anda yanma oldu ve penisim sertleşmedi. Doktor beyi bulduktan sonra hemen tedaviye karar verdim, ve bugün 12. seansımı oldum. Tedavi sırasında sertleşme yaşadım. Dr Ömer beye çok teşekkür ederim. Gerekli ilgiyi fazlasıyla gördüm.

İsim: S.K. Yaş:49
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Tedaviye başladığım günden bu güne her seanstan sonra kafamda düşüncelerim ve beklentilerim olumlu değişti ve çok memnun kaldım. Özellikle Ömer bey rahatlatıcı ve güven veren davranışlarından çok memnunum.

Tüm benim gibi sorunu olan yakınlarıma da tavsiyede bulundum. İyi ki bu tedaviyi görmüşüm.

İsim: Ö.A Yaş:44
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Ömer beyle tanışmadan önce iki defa başka ismi bayağı duyulmuş iki ayrı hastanede …….. şok dalga tedavisi oldum fakat her hangi bir faydasını göremedim ömer beyle tanıştıktan sonra gerek uygulayacağı tedavinin içeriğini anlatınca ikna olup tedavi ve ozon uygulaması aldıktan sonra eski sinden kat ve kat daha iyi netice aldım ve halen daha da iyiye gidiyor gerek tedaviler hakkında açıklamaları ve ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim iyi ki sizi tanımışım ( sayenizde evliliğim kurtuldu)

İsim: Y. Yaş:44
Tedavi: Sertleşme Sorunu

12  seans sonunda geriye dönüp baktığımda performans açısından dağlar kadar fark var. Ve bu fark giderekte artıyor. Herkese tavsiye ederim. Ömer bey’in kombin tedavi uygulaması, aynı anda birden fazla uygulama yapıyor olması başarısını sırrı diye düşünüyorum. İyi ki gelmişim beklentilerimi karşıladı.

İsim: T. Y. Yaş:61
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Görmüş   olduğum tedaviden çok memnunum. İyi ki DR. Ömer beyi tercih ettim. Kendimi çok dinç ve iyi hissediyorum. Kendisine çok çok teşekkür ediyorum. Saygılarımla.

İsim: F. H. Yaş:33
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Uzun süredir yaşadığım sertleşme problemine DR. Ömer bey’in uyguladığı yöntemler ile çözüm buldum. 12 seanslık tedavi sonunda değişiklikleri hissetmeye başladım. Bu kendime olan güvenimin artmasına yol açtı. Ayrıca Ömer bey 12 seans boyunca uyguladığı her tedavi çeşidini açıklayarak, bu tedavinin  nasıl ve hangi şekilde faydalı olacağı konusunda çok iyi şekilde bilgilendirdi. Kendisine desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim.

İsim: E. Y. Yaş:32
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Ben yaklaşık 13 yıldır sertleşme sorunu yaşıyordum. Psikolojim bozulmuştu çok yere gittim. Hiçbir şeyi doğru düzgün yapamadılar.Hep konuştular, bir icraat gösterip tedavi edip düzeltemediler, ta ki internetten Ömer bircan hocamı bulana kadar. Çok iyi ilgilendi, 6 seanslık tedavi uyguladı. Şimdi çok iyiyim, Allah razı olsun DR. Ömer bircan hocamdan herkese tavsiye ederim.Hiç pişman olmayacaksınız vallahi billahi yemin ederim.

İsim: C.K. Yaş:52
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Ben 20 yıldır diyabet hastasıyım tip 2 yaş da ilerledikçe sigara kullanmaya devam ettikçe zamanla sertleşme problemleri nüksetti tamamen tesadufi bir şekilde internetten buldum.

Ömer Bircan’a tereddüt, içinde geldim, olur mu olmaz mı diye düşünerek  ilk görüşmemizde rahatsızlığımın nedenini hangi yollar izleneceğini nasıl bir fayda sağlayacağını çok detaylı bir şekilde anlattı ve tanışmış olduk.

Tedaviye başladık klinik ve Ömer beyin tutumu o kadar candan ve yakındı ki artık buraya utana sıkıla değil çok rahat  gelmeye başladım tedavi  başladıktan sonra gördüm ki Ömer bircan para ve müşteri odaklı değil  tamamen sonuç odaklı düşünen ve işini öyle yapan bir hekim, programına ve tedavisine  dahil ettiği ücrete yansıtmadığı, bir çok uygulama ve ilaçlar ile takviye etti.

Yaptıkları başka kliniklerde ekstra ücret içermekteydi. Şu anda eski sıkıntılarımdan her geçen gün arınmaktayım. Daha iyi sertleşme yaşıyorum. Her şeyden  önemlisi hekimliğini ve dostluğunu çok seviyorum. Tüm yakınlarıma tanıdıklarıma tavsiye ettim ve buna devam edeceğim.

İsim: İ. Yaş: 44
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Merhaba, sertleşme sorununu yaşamaya  başladım. Ömer  beyle görüşüp tedavi olmaya karar verdim.12 seans tedavi olduktan sonra fark etmeye başladı, 5 ve 6. aydan sonra daha etkili olmaya başladı, çok memnun kaldım. Ömer hocaya çok teşekkür ederim.

İsim: T. Yaş: 45
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Merhaba, bana daha önce Anadolu tarafından bir klinikte 8 seans ESUT yapıldı  .Ömer bey’in yaptığı tedavi ile orada yapılan tedavi arasında hiç alaka yok. Orada yapılan tedaviden de az da olsa fayda gördüm ama Ömer  hocanın yaptığı tedavi sonrası, son seanslarda zaten fayda görmeye başlamıştım ama başında da söylediği gibi tedaviden 1 ay sonra %100 sonucunu görmeye başladım.

Ömer hocanın cihazında atışları net hissediliyor, ilk tedavi gördüğüm cihazda belli belirsizdi.Bununla ilgisi var mı bilmiyorum ama birde Ömer hoca sadece şok dalga yapmıyor. Şok dalgasıyla birlikte 10 civarında tedavi birlikte yapıyor.

Kendisine teşekkür ederim.Burada ödeyeceğiniz  tedavinin sonunda kadar karşılığını alırsınız tavsiye ederim.

İsim: Ö. Yaş: 58
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Hocam teşekkür ederim. Başta sizden aldığım tedavi benim için tam olarak yararlı oldu diyebilirim. Şuan 6 ay geçti yaklaşık 3-4 hafta sonra zaten fayda görmüştüm ama git gide daha iyi de oldu. Bugün kendisine sordum, bu durum normalmiş etkisi devam ediyormuş. Tedavi almaya düşünenlere tavsiye tabi ki ediyorum. Birde muayehanenize ilk geldiğimde, ilk kez aradığımda ben çok tedirgindim. Nasıl bir ortam, doktor nasıl biri diye. Hiç rahatsız edici bir şey yok, Dr. Ömer bey dünya tatlısı bir insan, güler yüzlü , iyi niyetli birisi zaten  konuşmaya başlayınca rahatlamıştım. Daha önemlisi Dr. ÖMER  bey işinde gerçekten mükemmel. Görüşmeye gelmeden önce çok araştırdım. Ömer bey’e ne sorduysam tatmin edecek cevap aldım. Ertesi gün başladık.Keşke daha önce bu tedavileri yaptırsaydım.

İsim: K.K
Tedavi: Ereksiyon Sorunu

Ereksiyon sorunu tedavisi için kliniğinize Çanakkale’den geldim. Doktor bey ile telefonda görüştükten sonra vermiş olduğu güvenden dolayı 300-400 km atlayıp geldim. “Tedaviden en geç 3-4 hafta sonra olumlu sonuçlar genellikle başlar.” demesine rağmen henüz 9-10. seanslardan sonra çok ciddi fayda görmeye başladım. Bugün 12. seansım tamamlandı. 66 yaşındayım, bilseydim böyle bir tedavinin olduğunu çok daha önceden bu tedaviyi yaptırırdım. Kendisine ve tüm ekibine teşekkür ederim.

İsim: R.Ç
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Kliniğinize ilk geldiğimde sertleşme sorunu ve genel durumum olarak çok iyi değildim. Şok dalga tedavisi ve özellikle hacamat ve ozon uygulamalarından sonra kendimi daha iyi hissetmeye başladım. Teşekkürler.

İsim: D.U.
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Ömer hoca benim şu zamana kadar gördüğüm en kıymetli doktorlardan. Hastasına verdiği önem karşısındakinin insan olduğunu iliklerine kadar hissettiren önemli bir şahsiyet. Doktor bey bence dalında en iyi doktorlardan biri. Mesleğini severek yapıyor. Teşekkür ederim.

sertleşme sorunu iletişim