Hasta Yorumları

Dr. Ömer Bircan

Üreme Sağlığı ve Cinsel Fonksiyon Bozuklukları Rejeneratif Tıp Hekimi

Hasta Yorumları | hasan 1

Hasta : H.S

Yaş: 37

Sertleşme Sorunu

 

Hocam iyiki sizi tanımışım.

Eşim ve benim hayatıma yeniden dokunduğunuz için size sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Tedavi süresi boyunca bir dost bir arkadaş gibi sohbet ve muhabbetlerimizle 12 seansimizin nasıl geçtiğini anlamadım. Hele kızlarımız hakkında konuşmalarımız çok güzel ve eğlenceliydi.

Bu olumlu ve güzel tedavi sonucum için tekrar tekrar teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki varsınız.

Not: 14-15 yaslarimdaki durumu bana tekrar yaşattığıniz için minnettarım.

Hasta Yorumları | mtd 2

M.T.D

Yaş:32

Sertleşme Sorunu

Şok dalga tedavisini uzun süre araştırdım. Ömer hocanın tedavi yanında uyguladığı destekleyici tedavileri ve sorun çözümü anlatırken ki bana verdiği iş hakimiyeti ve güven hissi tedaviye burada başlama kararı aldırdı.

Son derece memnun kaldım. Gerek fiziksel gerek mental olarak geldiğim güne göre farklı olduğumu görüyor ve hissediyorum.

Herşey için teşekkür ederim.

Hasta Yorumları | sa 3

S.A

Yaş:27

Sertleşme Sorunu

 

Dr. Ömer Bircan Hocamı internetten buldum. Gelmeden önce kendisinin bu işi Türkiye ve Dünya’da en iyi yapan Doktor olarak düşünmüştüm, yanilmadim da gerçekten öyleydi. Penil Doppler çekip detaylı bir incelemeden sonra teşhisi koydu ve nasıl tedavi edebileceğini uyguladığı kombine tedavileri tek tek bana anlattı. Her uyguladığı tedavi öncesinde bana detaylı açıklamalar yaptı. Kendisinin çok yüksek bir iş ahlakina sahip olduğunu ve yeni gelişmeleri her an takip ettiğini gözlemledim. Zaten başka bir Doktora gitmeyi hiç düşünmemiştim. Uyguladığı 12 seans kombine tedavilerde 6. seanstan sonra pozitif etkiyi çok net şekilde gördüm. Gelmedigim , tedavi olmadığım döneme göre %100 farklılığı gidebildim.

Sizlere hiç çekinmeden kendisine danışıp tedavi alabileceğinizi, başka yerlere başvurmanıza gerek olmadığını söyleyebilirim.

Kendisine sağlıklı mutlu ve başarılarının devam ettiği bir hayat diliyor ve herşey için teşekkür ediyorum.

Sertleşme Sorunu

İsim: A.A.G Yaş: 42
Tedavi: Sertleşme Sorunu 

Hamdolsun, bu tedaviden çok fayda gördüm.

12 seansı bir çırpıda bitirdim. Seanslar sırasında moralim ve çok yüksek değildi lakin Ömer Bey’in vaad ettiği tedavi sonrasındaki bir ay içerisindeyim ki ciddi anlamda mutluluk yaşıyorum. Bu durumum aile ve sosyal hayatımla birlikte iş hayatımda da olumlu yansımaları oldu.

Cinsel hayatımdaki performansımı unuttuğum yıllar seviyesine taşımamda vesile olan Ömer Hocam’a çok teşekkür ediyorum.

Sertleşme Sorunu

İsim: Y.D Yaş: 42
Tedavi: Sertleşme Sorunu 

Herkese Merhaba

Ben 42 yaşındayım.

Klasik olarak çok araştırdıktan sonra sertleşme bozukluğu sorunumu şuan bu notları yazdığım Ömer Hocamın kliniğinde sonlandırmış bulunuyorum.

Tereddütlerinizi bir kenara bırakın korkularınızı unutun hemen kendinizi Ömer Hocama teslim edin. Benim sertleşme sorunum, az sertleşme ve ilişki esnasında sertleşmenin kaybolması sorunlarım vardı. Zihinsel olarak ilişkiye girmek istiyordum fakat vücudum buna yanıt vermiyordu. Kırmızı ginseng,macunlar,Cialis herşey kullandım ama hepsi kısa süreli etki ediyordu.

Ömer Hocamın ekstra tedavi yöntemleriyle şimdi çok daha sağlıklı ve mutluyum. Ölümden başka herşeyin çaresi var. Tedavi olmaktan çekinmeyin. Bu işin ayıbı günahı yok.

Beni eski günlerime döndüren Ömer Hocama sonsuz saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Bu sorunu yaşayan herkese sesleniyorum Bu yazıyı okuyan sen, Hemen tedaviye başla gecikme. Dünyaya bir daha gelmeyeceğiz. Hemen Ömer Hocama gelin, eski günlerinize dönün

Sertleşme Sorunu

İsim: A.O Yaş: 37
Tedavi: Sertleşme Sorunu ve Erken Boşalma

Merhabalar, 37 yaşındayım. Buraya gelmeden aklımda çok soru ve tereddütüm vardı. Hem sorularıma cevap buldum hem de istediğim sonucu aldım. Klasik ESWT tedavilerinin aksine birbirini tamamlayan bir tedavi türü uygulanması tedavinin ne kadar fayda sağlayacağını kanıtlıyor. Şuan geldiğim noktadan çok memnunum ve zamanla daha da faydalı sonuçlar vereceğinden eminim. Aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabildiğiniz sohbeti ve muhabbeti ile tedavi sürecindeki bilgilendirmesiyle kesinlikle tavsiye ediyorum. 6 ay sonra evleniyorum şuan kendime olan güvenim çok daha fazla ve korkularımdan kurtuldum. Tedavi sadece sertleşme sorunu olarak geldim ancak sertleşme sorunu ,erken boşalma gibi ek bir fayda sağladı.

İyi ki tereddüt etmemişim ve gelmişim. Bu işi bu şekilde yapan tek yer diyebilirim. Sadece ESWT ile değil hocamızın uyguladığı ek iyileştirme ve işlemelerle mükemmel sonuç alabildim.

İyi ki geldim, iyi ki Ömer Hocamla tanıştım. Emekleriniz,sohbetiniz ve güler yüzünüzle sizi hatırlayacağım. İYİ Kİ VARSINIZ ÖMER HOCAM.

Sertleşme Sorunu

İsim: E.A Yaş: 49
Tedavi: Sertleşme Sorunu 

Bundan 2 yıl önce Ömer Hocam’la tanıştım. İlk konuştuğumda bana çok güven verdi. 12 seans ESWT tedavisi aldım. Hocamın verdiği güvenle belirttiği gün ve saatlerde seanslara geldim. Ayrıca yine hocamın tavsiye ettiği yemek alışkanlığı -spor faaliyetlerine(yürüme) başladım. Tedavinin son evrelerinde daha sonra yaklaşık iki-üç ay sonrasında problemlerim son buldu. Hocama ne kadar ama ne kadar teşekkür etsem azdır. İyi ki sayın hocamla tanıştım,iyi ki kendisi doktorluk mesleğini tercih etmiş ve bizlere yol gösteriyor ve hayat sunuyor.

Sertleşme Sorunu

İsim: S.S Yaş: 54
Tedavi: Sertleşme Sorunu 

54 yaşındayım.Çeşitli tedavi ve Dr. deneyimi sonrasında Dr.Ömer beyi sosyal medyadan gördüm.Kendisi ile yaptığım görüşmede verdiği enerji ile başarılı olacağına inandım. Sonuçları görünce Dr. Ömer beyin işinde ne kadar iyi olduğu etkili tedavi uygulamasının yanında, iyi bir insan, iyi bir terapist olarak da etki ettiğine şahit oldum. Gerçekten insani yönü tedavi yöntemi, samimiyeti ve işinin ehlİ, olduğuna şahit oldum. Başarılarının devamını dilerken, diğer tüm hasta ve hasta adaylarına tavsiye ediyorum. Tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

Sertleşme Sorunu

İsim: T.T. Yaş: 53
Tedavi: Sertleşme Sorunu 

Bu tedaviden sonra kendimi yeniden doğmuş gibi hissettim ve gençleşmiş gibi, gibisi fazla, gençleştim. Bu tedavi yönteminin etkisi mükemmel, kökten tek çözüm diyebilirim. Kesinlikle her erkeğin 40 yaşından sonra yapmasını tavsiye ediyorum. Tavsiyem tektir, yani boşuna başka birimlerde vaktinizi boşuna heba etmeyin. Tek kelime ile muhteşem bir tedavi.

Sertleşme Sorunu

İsim: M.A Yaş: 36
Tedavi: Sertleşme Sorunu 

Bugün son tedavimi de oldum. 36 yaşındayım.
Tedavi öncesi sertleşme problemi ve penis ucunda soğukluk, prostatit gibi sıkıntılarım vardı.
Tüm sıkıntımdan da önemli ölçüde azalma oldu.Ayrıca psikolojik olarak da stresde azalma oldu.Hocama ilgisinden dolayı teşekkür ederim.Ayrıca her sorduğum soruya açıklayıcı cevaplarından, düzgün bir şekilde beni yönlendirmesinden dolayı çok teşekkür ediyorum. 6. seansdan sonra iyileşmeyi hissediyorsunuz.12. seans sonrası da kalıcı ve giderek artan bir iyileşme sürecine giriyorsunuz.Çok teşekkür ediyorum.Rahatsızlığı olan herkese tedaviyi tavsiye ediyorum.

Sertleşme Sorunu

İsim: M.O.Ç Yaş: 58
Tedavi: Sertleşme Sorunu 

İki yıldır uğraşıyorum.. 3 profesör, 3 uzman doktora gittim. Tetkikler yapılıyor ve sonuçlarda bana bir şeyin yok diyorlar. Anlatamıyorum derdimi, var bende bir sıkıntı cialis verip gönderiyorlar. Sonuç yine aynı. Psikolojim bozuldu, en son araştırdım ve Sn. Dr. Ömer Bircan hocamda karar kıldım. İyi ki kılmışım, işini seven, işine aşık bir hocamız ve tedaviye başladım. 12 seanslık tedavimin ardından sağlığıma kavuştum ve çok mutluyum. Hem sağlığıma kavuştuğum için,hem de çok değerli İşini severek yapan Ömer hocamı tanıdığım için. Teşekkürler kıymetli hocam.

Sertleşme Sorunu

İsim: M.P Yaş: 61
Tedavi: Peyroni Plakları Penis Eğriliği ve Sertleşme Sorunu

Dr. Ömer Bircan Beyden Allah razı olsun. Geldim çok fayda gördüm. Sertleşme Sorunu ve Peyroni sorunum vardı. Gerçekten büyük ölçüde sorunlarım hal oldu. Bütün samimiyetimle söylüyorum, işini itina ile yapan bir hekim gördüm. Sonsuz teşekkür ederim

Sertleşme Sorunu

İsim: Ş.K. Yaş: 40
Tedavi: Sertleşme Sorunu ve Erken Boşalma

Aslında ilk başvuru amacım sertleşme sorunu değil erken boşalmaydı. Doktor Ömer bey bu tedavinin çift yönlü başarı sağlayacağını (söyledi) ve gerçekten tedavinin sonunda ereksiyon aşamamın aslında (öncesinde) çokta iyi olmadığını gördüğüm farklardan anladım. Şuan hem – ereksiyon yüzdesi olarak düşünürsek %70 lerden %100 lere çıktım diyebilirim – hem de erken boşalma problemimi aşmış gibi görünüyor. Umarım sonraki süreçte de bu düzeyde devam edebilirim. Doktor Ömer beye gerçekten teşekkür ederim. Ve bu gibi probler yaşayan tüm arkadaşları hiç çekinmeden utanmadan Dr Ömer bey e gelmelerini tavsiye ederim. Unutmayalım ki insan önce kendini ikna etmesi gerek !

Sertleşme Sorunu

İsim: İ.Z. Yaş: 44
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Almış olduğum tedavinin faydasını 4.seanstan sonra görmeye başladım. Sertleşmeyi sürdürememe şikayetiyle geldim. Şimdi 12. Seanstayim.hem şikayetimden hem kaygılarımdan kurtuldum. 6. Seanstan sonra normal eski günlerime döndüğümü gözlemledim. Şok dalga tedavisiyle birlikte aldığım ozon tedavisi ile de eklemlerimdeki rahatsızlıklardan kurtuldum.

Kesinlikle etkili ve tavsiye edeceğim bir tedavi yöntemi. Teşekkürler Dr Ömer Bircan

Sertleşme Sorunu

İsim: M.T. Yaş: 61
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Bu tedaviye ilk başladığımda sildenafil ve/veya tadalafil içeren ilaçlar ile dahi hemen hemen hiç sertleşme gerçekleşmiyordu.

İlk olarak 12 seans tedavi aldım(DR.ÖMER BİRCAN KLİNİĞİNDE) ve ilaç kullanarak veya sabahları bazen sertleşme mümkün olmaya başladı.Aradan yaklaşık 10 ay daha geçtikden sonra 12 seans bir tedavi daha aldım.Daha tam fayda göreceğimiz 1 aylık süre geçmeden dahi çok fark oluştu.Normal gece ereksiyonları ve gündüz ilaç almadan ereksiyon yaşamaya başladım.Dr Ömer beye böyle bir hizmet verdiği için sonsuz teşekkürler. Biz erkeklerin önemli bir sorununa çare, derdidmize derman oluyor.

Sertleşme Sorunu

İsim: A.G. Yaş: 41
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Tedavi için görüşmeye geldiğim anda doğru yere geldiğimi anlamıştım.Doktor bey konuya aşırı hakim çok bilgili biri ve daha ilk seanslarda bile ciddi bir değişim görmeye başladım.Kesinlikle pozitif yönde büyük bir iyileşme gördüğümü düşünüyorum.

Bu sorunu yaşayanların kesinlikle Ömer hocaya danışmalarını ve tedavi için görüşmelerini tavsiye ediyorum.

Tüm ilgi ve alakanız için teşekkür ediyorum.

Sertleşme Sorunu

İsim: E.A Yaş:28
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Merhabalar;

Ömer Bircan hocanın hastasıyım ve 28 yaşındayım ve 12 seans tedavide olumlu sonuçları gördüm. Hocamızın her soruya sıkılmadan cevap …

Kendisinden çok teşekkür ederim ve başarılar diliyorum. Tanıştığımıza çok sevindim Selamlar

Sertleşme Sorunu

İsim: G.Ö Yaş: 55
Tedavi: Sertleşme Sorunu 

Yaklaşık 12 seans süresinde peniste büyüme sabahları dikilme ve görsel uyarılarda artma gözlemledim. Bu süre zarfında beslenmeme dikkat edip Dr. Beyin vermiş olduğu karışım dozu aç karnına belli ölçülerde aldım. Umarım süreç güzel devam eder. Tavsiye ederim

Sertleşme Sorunu

İsim: M.Y. Yaş: 28
Tedavi: Sertleşme Sorunu 

Sevgili Dr. Ömer Hocam

Size tedaviye gelmeden önce başka bir yerde ESWT tedavisi gördüm. Faydası olmadı.  Size gelirken de faydası olacak mı diye tereddüt ederek geldim. Tedavi süresi boyunca ilgi ve alakanız, her soruya sıkılmadan cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Seansların faydasını da çok şükür gördüm. Her şey için çok teşekkür ederim. Çalışmalarınız da başarılar dilerim.

Sertleşme Sorunu

İsim: M.G Yaş: 46
Tedavi: Sertleşme Sorunu 

M.G. YAŞ:46

Merhaba,yaptırmış olduğum tedaviden son derece memnun kaldığımı belirtmek isterim.

Özellikle pi-shut, Özellikle Ozon ve akapunktur  işlemden son derece memnun kaldım. Sevgili doktorumun uğraşları ve destekleri için de kendisine teşekkür ederim. Saygılarımla.

Sertleşme Sorunu

İsim: M.T. Yaş: 37
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Merhaba,

Ereksiyon sorunumu çözmek adına geldim ve şuan çok memnunum.ozon ile birlikte kendimi çok güçlü hissediyorum.

Kendime güvenim yerine geldi. Ereksiyon halim şuan daha güçlü ve daha da iyi olacağı şimdiden belli.

Teşekkür ederim Ömer hocam.

Sertleşme Sorunu

İsim: Ö.Ü Yaş: 47
Tedavi: Sertleşme Sorunu 

Dr. Ömer Bircan ve ekibine teşekkürler diyerek başlamak istiyorum. Tedavi sürecim bittikten 20 gün sonra mevcyt etkiyi anlatmak için kelimeler yetersiz kalabilir. Şunu net söyleyebilirim. Benim 20’li yaşlarımdaki performansıma geri döndürdü. Yaşım 47 ilginiz ve alakanız ve sonuç odaklı çalışmanız için teşekkürler.

Sertleşme Sorunu

İsim: Y.G Yaş: 50
Tedavi: Sertleşme Sorunu

 

Tedavi gördüm benim için iyi oldu ,kesinlikle tavsiye ederim

Sertleşme Sorunu

İsim: B.Y. Yaş: 48
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Fayda Gördüm mü

1)Evet seansların bitimine Yakın Zamanda Sertleşme Gerçekleşmeye Başladı.

2)Tedavi öncesi Bölgede Yokluk hissi vardı.Sertleşme Olmadığı için. Bu Kayboldu ve Sertleşme Sorunu başlamadanki Döneme Yaklaştığımı Düşünüyorum.

Teşekkürler.

Sertleşme Sorunu

İsim: H.A Yaş: 54
Tedavi: Sertleşme Sorunu 

Dr Ömer bey’e iki ay önce başvurdum yaptığı terapiden seanslardan gösterdiği ilgiden çok memnun oldum ve işe yaradığını söyleyebilirim. İhtiyacı olan herkese tavsiye edebilirim, teşekkürler.

H.A yaş 54

Sertleşme Sorunu

İsim: H.O Yaş: 35
Tedavi: Sertleşme Sorunu 

Dönemsel olarak yaşadığım sıkıntılar yüzünden evdeki huzurumu kaybetmek üzereydim, hem benim hem de eşimin psikolojisi çok kötü durumdaydı.

Çok sıkı araştırmalar sonucu DR. Ömer hocamı buldum. İyi ki de bulmuşum. Şok tedavisinden sonra lise yıllarıma döndüm. Vücut geliştirmeci olduğum için kullandığım kürlerin yarattığı tüm cinsel bozuklukları ortadan kaldırdı. Kendisine teşekkür ediyorum, artık çok daha iyiyim.

Sertleşme Sorunu

İsim: S.A Yaş: 30
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Merhaba !

Nerdeyse 1,5 ay devam eden tedaviden çok memnun kaldım. Eskisinden daha fazla kendimi hissediyorum. Dr Ömer Bircan ı tercih ettiğim için çok iyi oldu. Bir gözle tedavinin faydalarını ilk 2-3 seansta hissettim. Bunun için Doktor Beye tşk ederim. Saygılarımla

Sertleşme Sorunu

İsim: P.E Yaş: 57
Tedavi: Peyroni(IPP) Penis Eğriliği – Sertleşme Sorunu

Merhabalar, ÖMER HOCAM

Öncelikle size göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka için teşekkür ederim. Daha önce yani sizden önce almış olduğum tedavi ile yakından uzaktan almadığım tedavi sizde gördüm ve aldım. Bende oluşan peyroni geçen seneye göre diyebilirim ki %70- 80 oranında düzelme oldu. Bunun yanı sıra performans olarak da faydanızı gördüm. Tekrar teşekkür ederim.

Sertleşme Sorunu

İsim: S.D Yaş: 33
Tedavi: Sertleşme Sorunu 

Merhabalar 3 yıllık evlilik hayatımda yaşadığım ereksiyon problemini çözmek adına Dr. Ömer BİRCAN hocaya geldim ve çokta memnun kaldım. Ömer hocaya inandığım için geldim ve şuan seanslarımız bitti. Kendimi gayet iyi hissediyorum. Tanıdığım için bize desteği için teşekkürederim. Başarılarının devamını dilerim Hocam

Sertleşme Sorunu

İsim: B.P Yaş: 43
Tedavi: Sertleşme Sorunu 

Aynı dalda görev yapan diğer doktorlara gitmeye gerek yok. Dr. Ömer Bircan aynı anda tüm tedavi yöntemlerini hastaya yönelik düzenliyor. Ben çok memnunum, şimdiden gelecek zaman için 6 seans (daha) satın aldım. İşini gerçekten çok iyi yapan bir doktor. Bu satırları okuyorsan hiç düşünme, Dr Ömer Bircan’ı tercih et , paranı boşa harcama

Sertleşme Sorunu

İsim: Ü.Y. Yaş: 55
Tedavi: Sertleşme Sorunu 

Şuan tedaviden çok memnunum Ömer Hocama teşekkür eder branşında daha büyük yerlere gelmesini temenni ederim. Ayrıca F. O.’a da teşekkür ederim. Ömer Hocayı bana tavsiye ettiği için. İşlerinde üstün başarılar dilerim Ömer Hocam.

Sertleşme Sorunu

İsim: Y.K Yaş: 57
Tedavi: Sertleşme Sorunu 

Sayın Hocam

Yaklaşık 12 yıldır sorun  yaşamaktaydım . İnternetten araştırırken  sitenizde tedavi aşamalarını gördüm. Başta  temkinli  davrandım .Ancak tedaviye  başladıktan sonra çabanızı ve samimiyetinizi taktir ettim .Sonuç olarak inanılmaz derecede kendimi iyi hissediyorum .Kendime güvenim geldi

Sorunu yaşayanlara tavsiye ediyorum . Gerçekten iyi sonuçlar alacaklarına eminim .

Sertleşme Sorunu

İsim: M.H Yaş: 51
Tedavi: Sertleşme Sorunu 

Sevgili Ömer Hocam !

Öncelikle sizlerle tanışmak ve tedavi programınız ile buluşmak beni fazlasıyla mutlu etti.

İyi ki gelmişim ve iyi ki tedavi programınız ile tanışmışım.

Sertleşme sorunu gibi önemli bir rahatsızlığın giderilmesini sizin uygulamalarınızla başardım. Son derece başarılı ve etkili bir kür ile çok iyi sonuç aldığımı ifade etmek istiyorum. Bu yüzden çok teşekkür ediyorum. Elinize sağlık…!

Kombine tedavi kürü son derece etkili, faydalı ve başarılı oldu bende.

Tereddüt ederek geldim, inandım ve hocama teslim oldum. Sonuç harika. İlginiz ve tedaviniz için tekrar gönül dolusu teşekkürler kıymetli hocam…

Sertleşme Sorunu

İsim: F.D. Yaş: 45
Tedavi: Sertleşme Sorunu 

Sayın Hocam Ömer Bircan Beyde almış olduğum ESWT tedavimden oldukça memnun kaldım bugün son seansım daha da ileri düzeye gideceğinden eminim. Teşekkür ederim bu arada tedavi sürecindeki ilgi alaka oldukça iyiydi

Sertleşme Sorunu

İsim: F.O Yaş: 37
Tedavi: Sertleşme Sorunu 

Dr Ömer Bircan hocama çok teşekkür ederim. Uzun zamandır yaşadığım sertleşme ve sertliği koruma sorunumu daha önce gidip tedavi olduğum çok ünlü doktorlardan sonuç alamadığımdan dolayı psikolojik olarakta tükenmiş durumda idim. Kendisi ile tanıştığımda gayet net, kendinden emin ve ne yapabileceğini tane tane anlatarak bu sıkıntının tedavi olabileceğine ikna etti beni. Uyguladığı 12 seanslık program sonucu tüm sorunlardan kurtuldum.

Kendisi işini çok iyi yapan bir hoca.

Tekrar teşekkür ederim

Saygılarımla

Sertleşme Sorunu

İsim: C.İ Yaş: 32
Tedavi: Sertleşme Sorunu 

Hocam  öncelikle size çok teşekkür  ediyorum 3, 4 senedir  sertleşme sorunum vardı İnternetten sizin numaranıza sayfanıza baktım ve aradım ve konuştuk 12 seans  boyunca gercekten çok samimi davrandınız ilk başlarda  tedaviye cevap vermeye başladım geceleri aşırı sertleşme oldu tabi ki son seanslarda daha çok sabahları oluyor daha da iyi olacağım inşallah.

Sertleşme Sorunu

İsim: S.B Yaş: 32
Tedavi: Sertleşme Sorunu + Penil Augmentasyon (Penis Büyütme)

Aşırı korkak bir şekilde geldiğim yerden aslan gibi çıkıyorum. Çok bir beklentim yoktu açıkçası fakat başka bir insana dönüştüm. Hem sosyal olarak hem fiziki olarak. Yaklaşımınız her zaman çok samimiydi. Ömer hocanın aynı zamanda psikolojik desteği oldu. Bu durum hayat kalitemi arttırdı. Sertleşme sorunum kalmadı ve bunun yanı sıra birçok gelişme oldu. Bunlardan en önemlisi kendime inanmam. Emekleriniz tarif edilemez.

Çok teşekkürler

Sertleşme Sorunu

İsim: G.I Yaş: 42
Tedavi: Sertleşme Sorunu 

Doktor Ömer bey ile tedaviye başladığımız ilk zamandan beri son seanslarımıza kadar harikulade bir gelişme kaydettik. Kesinlikle ve kesinlikle aldığı her kuruş para helaldir. İlk seansta zaten içimden bir ses doğru yere geldiğimi ve tedaviye başlamam gerektiğini söylüyordu. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım ve arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim.

Hayatımda aldığım en iyi kararlardan birisiydi. Çok teşekkür ediyorum kendisine….

Çok teşekkürler

Sertleşme Sorunu

İsim: V.G Yaş: 47
Tedavi: Sertleşme Sorunu 

Dr. Ömer Bircan’a çok teşekkür ederim. Mental ve fiziksel olarak bitik bir halde geldiğim ve başladığım seansların sonu geldiğinde arada dağlar kadar fark görüyorum. Daha da iyiye gideceğini biliyorum, en önemlisi de fiziksel iyileşmeye destek olacak bir ruhsal durumdayım artık.

Güler yüzlü, samimi ve dürüst olduğu içinde ayrıca teşekkür ediyorum Ömer Hocaya. İnsanın sorunları varsa akışına bırakmamalı, tedbir almalı. Bu tedbiri almaya karar verdiğinizde Dr. Ömer Bircan ilk durağınız olmalı. Çünkü hem işini çok iyi yapıyor hem de insanı motive ediyor.

Saygılarımla

Sertleşme Sorunu

İsim: E.B. Yaş:40
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Çok düşük bir beklenti ile geldiğim ve çok duyulmamış bu tedavi yöntemi sonucunda resmen özgüvenim yerine geldi.
Beklentilerimin çok üzerinde bir gelişme yaşadım. Doktor beye göre bu artarak devam edecek. Sertleşme sorunum için aldığım sonuçlar hayat kalitemi yükseltti.

Bunların hepsi bir yana Dr. Ömer Bey’in iletişimi mükemmel, tedavinin her adımını bıkmadan usanmadan tüm ayrıntıları ile anlatıyor ve resmen aydınlanıyorsunuz.

Umarım bana faydalı olduğu gibi ihtiyacı olan insanlara yardımcı olmaya devam eder.
Her şey için çok teşekkürler.

Sertleşme Sorunu

İsim: M.Ö. Yaş:42
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Muhterem Ömer Bey öncelikle hem duruşunuz hem de nezaketinizden dolayı teşekkür ederim. Yaklaşık 12 seans sizin yönetiminizde gerçekleşti. Bu seansların nihayetinde psikolojik ve bedensel olarak rahatladığımı açıkça ifade etmek isterim.

Bu tedaviye ihtiyaç duyan herkesin başlamasının elzem olduğunu düşünüyorum. Benim halihazırda önceki duruma nazaran %50 den fazla istifade ettiğimi söyleyebilirim.

Herşey için çok teşekkür ederim. Var olunuz…

Sertleşme Sorunu

İsim: A.Y. Yaş:32
Tedavi: Sertleşme Sorunu

MERHABA: 32 yaşındayım anlık bir sorunla karşılaştım cinsel hayatımda ve araştırmalar yapıp ÖMER Hocamızla irtibat kurup tanıştık muayene oldum mutluyum olduğum tedavinin çok faydasını gördüm hocamızın sıcak kanlılığı yaklaşımı ayrıca bir pozitif enerji. Hiçbir hastalık şifasız değildir doğru hekimi bulmak gerek. ÇOK SAĞOLUN HOCAM.

Sertleşme Sorunu

İsim: E.Y. Yaş:40
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Merhabalar

Ben 40 yaşındayım. 1 yıl önce başladı sertleşme sorunum ve uzun araştırmalardan sonra Ömer Bey ile tanıştım. Bana her şeyi çok iyi anlattı ve işini severek çok iyi yapan mükemmel bir insan ve benim çok şükür hiçbir sıkıntım kalmadı.
Dr. Ömer Beye sonsuz teşekkür ederim ve böyle sıkıntısı olan herkes tavsiye ederim.

Arkadaşlar ozon tedavisini de mutlaka yaptırın.

ÖMER BEY ÇOK TEŞEKKÜRLER

Sertleşme Sorunu

İsim: M.C. Yaş:47
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Merhaba
Dr Ömer Beyin tedavisi ilk olarak eşimle ilişkiye girecektim sertleşme sorunum olduğunu fark ettim. Yeni 2. evlilik yapmıştım.
Çok üzüldüm ne yapacaktım .eşimin beklentisi. Hemen internetten araştırdım. Allahtan Ömer Bey denk geldi. Aradım konuştum yaşım 47. 12 seans işlem yaptı.
(6ay önce) Gerçekten kendimi 30-35 yaşlardaki gibi aynı performans sertleşme sorunum kalmadı. Çok şükür psikolojik olarak rahatladım. Çok mutlu oldum aynı şekilde eşimde. Ömer Hocam bana sürekli destek oldu. Telefonla aradım çok ilgili bir doktor. Kardeş gibi. Sorunu problemi iyi biliyor Bu alanda Türkiye de tek doktor olduğuna inanıyorum. Çok teşekkür ediyorum.
Herkese tavsiye ediyorum
Sertleşme Sorunu

İsim: İ.P. Yaş:49
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Merhaba
Dr Ömer Bey’in sitesini internetten gördük. Bilgi alma amaçlı olarak aradığımda bizzat kendisi görüştü ve bilgi verdi.
(Yurtdışından)Kısıtlı zamanda geldiğimde tedavinin yeterli olmayacağını söyleyerek daha sonraya öteledi. Amacı para değil ve sadece hastanın daha fazla fayda sağlamasını sağlayacak şekilde davranıyor.
Hasta ile ilgilenmesi ve bilgilendirmeleri çok profesyonelce. Tedavim yeni bitti ve faydalarını görmeye başladım. Zaman geçtikçe daha iyi olacağı belli ve buna inanıyorum.
Doktor olarak çok iyi ve profesyonel. Aynı zamanda insan olarakta Ömer Bey’i tanıdığım için çok memnunum.
Allah başarılarının devamını daim etsin. Saygılarımla…
Sertleşme Sorunu

İsim: G.T. Yaş:60
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Dr. Ömer Bey’in tedavisi sonucu aramış olduğum sonuca ulaştım. İlk önceki yapmış olduğum araştırmalarda pek umudum yoktu ama sağ olsun doktor bey uygulamış olduğu tedavi neticesinde yaklaşık yüzde yetmiş beş neticeye ulaştık. Bende psikolojik olarak sağlığıma kavuştum diyebilirim. Şöyle ki bu olay insanda erkek olarak çok büyük bir eksiklik ve kötü olan durumu daha da kötüleştirdiği için insan psikolojik olarak çöküyor. Aynı şekilde karşı tarafından sana karşı yanlış düşünüyor algısına kapılıyorsun. Çok şükür bunları şimdilik Ömer Bey atlattım. İnşaallah daha iyi olacak Ömer Bey. Aynı zamanda bir amme hizmeti yaptığını düşünüyorum. Size teşekkür ederim.
Sertleşme Sorunu

İsim: Y.S. Yaş:48
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Çok teşekkür ederim hocam ilk üçüncü seansta faydasını gördüm, çokta memnun oldum. Ömer hocama teşekkür ederim. Fazlasıyla ilgilendi. Teşekkürler hocam.
Sertleşme Sorunu

İsim: N.Ö. Yaş:39
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Bir arkadaş vasıtası sayesinde tanıştığım Ömer hocam Allah razı olsun gerçekten işinin uzmanı beni sağlığıma ve huzuruma kavuşturduğu için tekrar teşekkür ediyorum.
Çok başarılı Ömer hocama saygılar sunuyorum
Sertleşme Sorunu

İsim: A.C.E. Yaş:55
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Teşekkür ederim. Öncelikle sizinle tanıştığım için çok memnunum. Buraya gelmemdeki amaca ulaitım. Görmüş olduğum bütün tedavilerden son derece memnun kaldım. Faydası tedavi bitmeden bile etkisini gösterdi. Emekleriniz için teşekkür ederim.
Sertleşme Sorunu

İsim: P.K. Yaş:54
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Hocam çok teşekkür ederim Allah razı olsun sıkıntıma çare oldun. İyiki gelmişim çok iyi geldi. Yeniden 20li yaşlarıma döndüm sanki. Teşekkürler hocam
Sertleşme Sorunu

İsim: B.S. Yaş:60
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Daha önce başka bir yerde 6 seans şok dalga tedavisi yaptırmış olmama rağmen bir fayda görmedim. Ömer beyi internetten bulup görüştüm . Yapılacak işlemleri en ince ayrıntısına kadar beni bilgilendirdi. 12seans yaptırdım . Seanslar sırasında bile kendimde farklılık gördüm . Hiç bir eksik işlem kalmadı .Her hangi bir ağrı veya olumsuzlukla karşılaşmadım İlgi ve alakasından dolayı kendisine teşekkür ederim.
Sertleşme Sorunu

İsim: C.Y. Yaş:39
Tedavi: Cronic Pelvic Pain- Prostatit nedenli Erektil Disfonksiyon

Doktor tarafından prostatit teşhisim konuldu .Çeşitli ilaçlar kullanmama rağmen tam bir fayda göremedim . Araştırmalarım neticesinde DR ÖMER BİRCAN a ulaştım .ozon ,eswt ,ilaç vs çok yönlü tedavi neticesinde faydalar görmeye başladım. Bu yazıyı kaleme aldığım da son seansı gördüm ve şikayetlerimin tamamına yakını ortadan kalktı.
İLGİ VE alakalarına TEŞEKKÜR EDERİM.
Sertleşme Sorunu

İsim: Ö.E. Yaş:54
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Değerli  hocam,      internet    aracılığıyla  size  ulaştım  iyi ki  de  ulaşmışım  ,ilk  gelirken  acaba  doğru  yer  mi  tereddüt ü  vardı . Ama   her   seansta  daha  da  güvenim  arttı  ve  tedavinin faydalarını   gördüm . sıcak ve samimi bir ortam ve kaliteli tam bir tedavi olduğunu  düşünüyorum .
GÖNÜLDEN  TEŞEKKÜRLER.
Sertleşme Sorunu

İsim: M.E. Yaş:33
Tedavi: 9 yıl Diyabet nedenli Sertleşme Sorunu

Sevgili Ömer Hocam, internet üzerinden aldım bilginizi, iyi ki almışım. Yaşım 33 sertleşme sorunum vardı. 12 seans sonunda geceler daha mutlu daha uzun olmaya başladı. Herşey için teşekkür ediyorum. Ömer Hocam diyorum başka birşey demiyorum.

Sertleşme Sorunu

İsim: M.B. Yaş:41
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Bu tedaviye başlamadan önce çok araştırdım ve tam anlamıyla nokta atışı yaptığımı net söylemem gerekiyor. İlk haftadan itibaren faydasını görmeye başladım. İğneden çok korkan biri olarak söylüyorum, kesinlikle korkulacak bir durum yok. Acı yok, dert yok, tasa yok.
Dr. Ömer beyle ilk konuşmamızdan itibaren her şey söylediği gibi gelişti. Ona da buradan tekrar teşekkür ediyorum.
Mutluyum, öz güvenim yerine geldi. Herkese tavsiye ediyorum.

Sertleşme Sorunu

İsim: M.Ç. Yaş:39
Tedavi: İktidarsızlık

Yaklaşık 1 sene önce sertleşme ve iktidarsızlık yaşamaya başladım.
DR.ÖMER beyle 1 ay süren bir tedaviye başladık. Bugün son günü ama 1. haftadan beri fark yaşamaya başladım. DR. ÖMER beye samimi yaklaşımı ilgi ve alaksından dolayı çok teşekkür ediyorum.

Sertleşme Sorunu

İsim: L. Yaş:26
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Hello my name is Laurentıu-. I had ….. the session for ……. My genital organ and lift up my libido. About the results they are very good. Results I did 7 sessions and 3 already see that. See that I had happy mood. And see amazing results. Thank a lot to MD Ömer Bircan. My life home change a lot I’m more. Happy than before.

Sertleşme Sorunu

İsim: A. Yaş:41
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Merhaba, tedavimde gayet başarılı sonuç aldım. Bu tarz şikayetleri olan arkadaşlara, arkadaşlarıma önereceğim. Dr. Ömer Bey’e Teşekkür ederim.

Sertleşme Sorunu

İsim: M.S. Yaş:70
Tedavi: Sertleşme Sorunu

2 yıl oldu. Faydasını gördüm. Yaşım 70 çok faydalarını gördüm Ömer Bey’e çok teşekkürler.

Sertleşme Sorunu

İsim: K.Y. Yaş:57
Tedavi: Sertleşme Sorunu

3 sene önce radikal prostatektomi ameliyatı olmuştum. Prostatın çıkartılması aşamasında ereksiyon sinirlerinin zararı nerdeyse kaçınılmaz bir durumdur. Kendim eczacı olmama rağmen ameliyat sonrası ereksiyonumun neredeyse sıfır olacağını düşünmemiştim.Yaklaşık 1 yıllık ereksiyonsuz geçirdiğim devre sonunda arayışlarım içerisinde Dr. Ömer beyle hasbel kader tanıştım. 12 seans ESWT ve 3 seans PRP ve her seansta Penil Ozon tedavisi gördüm. Bunlara ilaveten bitkisel takviye ve akapuntur takviyeside Dr. Ömer beyden aldığım 12 seanslık paket ESWT tedavisi dahilinde tarafıma ücretsiz olarak sağlandı. Neticede geldiğim aşamada ereksiyonum geri döndü, şuan için çok mutluyum Allah’a hamd olsun. Dr Ömer beyin özellikle tedavim aşamasındaki titizliği ve manevi çizgisi beni çok etkiledi. Kendisine teşekkür ediyorum.

Sertleşme Sorunu

İsim: B.Ç. Yaş:45
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Bundan 1 ay önce hiç beklenmedik bir anda yanma oldu ve penisim sertleşmedi. Doktor beyi bulduktan sonra hemen tedaviye karar verdim, ve bugün 12. seansımı oldum. Tedavi sırasında sertleşme yaşadım. Dr Ömer beye çok teşekkür ederim. Gerekli ilgiyi fazlasıyla gördüm.

Sertleşme Sorunu

İsim: S.K. Yaş:49
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Tedaviye başladığım günden bu güne her seanstan sonra kafamda düşüncelerim ve beklentilerim olumlu değişti ve çok memnun kaldım. Özellikle Ömer bey rahatlatıcı ve güven veren davranışlarından çok memnunum.

Tüm benim gibi sorunu olan yakınlarıma da tavsiyede bulundum. İyi ki bu tedaviyi görmüşüm.

Sertleşme Sorunu

İsim: Ö.A Yaş:44
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Ömer beyle tanışmadan önce iki defa başka ismi bayağı duyulmuş iki ayrı hastanede …….. şok dalga tedavisi oldum fakat her hangi bir faydasını göremedim ömer beyle tanıştıktan sonra gerek uygulayacağı tedavinin içeriğini anlatınca ikna olup tedavi ve ozon uygulaması aldıktan sonra eski sinden kat ve kat daha iyi netice aldım ve halen daha da iyiye gidiyor gerek tedaviler hakkında açıklamaları ve ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim iyi ki sizi tanımışım ( sayenizde evliliğim kurtuldu)

Sertleşme Sorunu

İsim: Y. Yaş:44
Tedavi: Sertleşme Sorunu

12  seans sonunda geriye dönüp baktığımda performans açısından dağlar kadar fark var. Ve bu fark giderekte artıyor. Herkese tavsiye ederim. Ömer bey’in kombin tedavi uygulaması, aynı anda birden fazla uygulama yapıyor olması başarısını sırrı diye düşünüyorum. İyi ki gelmişim beklentilerimi karşıladı.

Sertleşme Sorunu

İsim: T. Y. Yaş:61
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Görmüş   olduğum tedaviden çok memnunum. İyi ki DR. Ömer beyi tercih ettim. Kendimi çok dinç ve iyi hissediyorum. Kendisine çok çok teşekkür ediyorum. Saygılarımla.

Sertleşme Sorunu

İsim: F. H. Yaş:33
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Uzun süredir yaşadığım sertleşme problemine DR. Ömer bey’in uyguladığı yöntemler ile çözüm buldum. 12 seanslık tedavi sonunda değişiklikleri hissetmeye başladım. Bu kendime olan güvenimin artmasına yol açtı. Ayrıca Ömer bey 12 seans boyunca uyguladığı her tedavi çeşidini açıklayarak, bu tedavinin  nasıl ve hangi şekilde faydalı olacağı konusunda çok iyi şekilde bilgilendirdi. Kendisine desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Sertleşme Sorunu

İsim: E. Y. Yaş:32
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Ben yaklaşık 13 yıldır sertleşme sorunu yaşıyordum. Psikolojim bozulmuştu çok yere gittim. Hiçbir şeyi doğru düzgün yapamadılar.Hep konuştular, bir icraat gösterip tedavi edip düzeltemediler, ta ki internetten Ömer bircan hocamı bulana kadar. Çok iyi ilgilendi, 6 seanslık tedavi uyguladı. Şimdi çok iyiyim, Allah razı olsun DR. Ömer bircan hocamdan herkese tavsiye ederim.Hiç pişman olmayacaksınız vallahi billahi yemin ederim.

Sertleşme Sorunu

İsim: C.K. Yaş:52
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Ben 20 yıldır diyabet hastasıyım tip 2 yaş da ilerledikçe sigara kullanmaya devam ettikçe zamanla sertleşme problemleri nüksetti tamamen tesadufi bir şekilde internetten buldum.

Ömer Bircan’a tereddüt, içinde geldim, olur mu olmaz mı diye düşünerek  ilk görüşmemizde rahatsızlığımın nedenini hangi yollar izleneceğini nasıl bir fayda sağlayacağını çok detaylı bir şekilde anlattı ve tanışmış olduk.

Tedaviye başladık klinik ve Ömer beyin tutumu o kadar candan ve yakındı ki artık buraya utana sıkıla değil çok rahat  gelmeye başladım tedavi  başladıktan sonra gördüm ki Ömer bircan para ve müşteri odaklı değil  tamamen sonuç odaklı düşünen ve işini öyle yapan bir hekim, programına ve tedavisine  dahil ettiği ücrete yansıtmadığı, bir çok uygulama ve ilaçlar ile takviye etti.

Yaptıkları başka kliniklerde ekstra ücret içermekteydi. Şu anda eski sıkıntılarımdan her geçen gün arınmaktayım. Daha iyi sertleşme yaşıyorum. Her şeyden  önemlisi hekimliğini ve dostluğunu çok seviyorum. Tüm yakınlarıma tanıdıklarıma tavsiye ettim ve buna devam edeceğim.

Sertleşme Sorunu

İsim: İ. Yaş: 44
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Merhaba, sertleşme sorununu yaşamaya  başladım. Ömer  beyle görüşüp tedavi olmaya karar verdim.12 seans tedavi olduktan sonra fark etmeye başladı, 5 ve 6. aydan sonra daha etkili olmaya başladı, çok memnun kaldım. Ömer hocaya çok teşekkür ederim.

Sertleşme Sorunu

İsim: T. Yaş: 45
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Merhaba, bana daha önce Anadolu tarafından bir klinikte 8 seans ESUT yapıldı  .Ömer bey’in yaptığı tedavi ile orada yapılan tedavi arasında hiç alaka yok. Orada yapılan tedaviden de az da olsa fayda gördüm ama Ömer  hocanın yaptığı tedavi sonrası, son seanslarda zaten fayda görmeye başlamıştım ama başında da söylediği gibi tedaviden 1 ay sonra %100 sonucunu görmeye başladım.

Ömer hocanın cihazında atışları net hissediliyor, ilk tedavi gördüğüm cihazda belli belirsizdi.Bununla ilgisi var mı bilmiyorum ama birde Ömer hoca sadece şok dalga yapmıyor. Şok dalgasıyla birlikte 10 civarında tedavi birlikte yapıyor.

Kendisine teşekkür ederim.Burada ödeyeceğiniz  tedavinin sonunda kadar karşılığını alırsınız tavsiye ederim.

Sertleşme Sorunu

İsim: Ö. Yaş: 58
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Hocam teşekkür ederim. Başta sizden aldığım tedavi benim için tam olarak yararlı oldu diyebilirim. Şuan 6 ay geçti yaklaşık 3-4 hafta sonra zaten fayda görmüştüm ama git gide daha iyi de oldu. Bugün kendisine sordum, bu durum normalmiş etkisi devam ediyormuş. Tedavi almaya düşünenlere tavsiye tabi ki ediyorum. Birde muayehanenize ilk geldiğimde, ilk kez aradığımda ben çok tedirgindim. Nasıl bir ortam, doktor nasıl biri diye. Hiç rahatsız edici bir şey yok, Dr. Ömer bey dünya tatlısı bir insan, güler yüzlü , iyi niyetli birisi zaten  konuşmaya başlayınca rahatlamıştım. Daha önemlisi Dr. ÖMER  bey işinde gerçekten mükemmel. Görüşmeye gelmeden önce çok araştırdım. Ömer bey’e ne sorduysam tatmin edecek cevap aldım. Ertesi gün başladık.Keşke daha önce bu tedavileri yaptırsaydım.

sertleşme sorunu

İsim: K.K
Tedavi: Ereksiyon Sorunu

Ereksiyon sorunu tedavisi için kliniğinize Çanakkale’den geldim. Doktor bey ile telefonda görüştükten sonra vermiş olduğu güvenden dolayı 300-400 km atlayıp geldim. “Tedaviden en geç 3-4 hafta sonra olumlu sonuçlar genellikle başlar.” demesine rağmen henüz 9-10. seanslardan sonra çok ciddi fayda görmeye başladım. Bugün 12. seansım tamamlandı. 66 yaşındayım, bilseydim böyle bir tedavinin olduğunu çok daha önceden bu tedaviyi yaptırırdım. Kendisine ve tüm ekibine teşekkür ederim.

sertleşme sorunu

İsim: R.Ç
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Kliniğinize ilk geldiğimde sertleşme sorunu ve genel durumum olarak çok iyi değildim. Şok dalga tedavisi ve özellikle hacamat ve ozon uygulamalarından sonra kendimi daha iyi hissetmeye başladım. Teşekkürler.

sertleşme sorunu

İsim: D.U.
Tedavi: Sertleşme Sorunu

Ömer hoca benim şu zamana kadar gördüğüm en kıymetli doktorlardan. Hastasına verdiği önem karşısındakinin insan olduğunu iliklerine kadar hissettiren önemli bir şahsiyet. Doktor bey bence dalında en iyi doktorlardan biri. Mesleğini severek yapıyor. Teşekkür ederim.

Penil Doppler Yaptıranların Yorumları

Penil doppler testi yaptıran hasta yorumları, bu testi yaptırmayı planlayan hastaların göz önünde bulundurdukları kriterlerden biridir. Çünkü sertleşme sorunu tanısında ve tedavi takibinde kullanılan penil doppler testi çok da yaygın olarak bilinen bir test değildir. Kişilerin bu test hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için daha önce penil doppler yaptırmış hasta yorumlarını merak etmektedir. Kişilerin penil dopplerin iğneli bir uygulama olması nedeniyle daha önce penil doppler yaptırmış kişilerin yorumlarına bakarak önemli bir ağrı çekip çekmediklerini öğrenmeye çalışırlar. Ayrıca penil doppler tecrübeli bir hekim tarafından yapıldığında hiçbir komplikasyon  oluşturmazken, deneyimsiz bir hekimin uygulaması sonrası başta priapismus gibi birçok istenmeyen ve riskli durumlar oluşabilir. Bu yüzden penil doppler yaptıracak kişiler daha önce penil doppler testi yaptırmış hasta yorumlarına daha fazla değer verir. Ancak penil doppler testi tecrübeli bir hekim tarafından yapıldığında hem penis atar damar darlık derecesi hakkında daha doğru bilgiler vermesi yanısıra hiçbir risk oluşturmaz. Olası komplikasyonlar tecrübeli bir hekim tarafından kolaylıkla ortadan kaldırılır.

Sertleşme Sorunu Tedavisi Yorumları

Sertleşme sorunu tedavisi hasta yorumları bölümümüz,kliniğimizde sertleşme sorunu tedavisini tamamlamış olan hastalar içerisinden,tedaviden bir ay sonra kliniğimize tekrar kontrole gelen hastalardan aldığımız yorumları içerir. Sertleşme sorunu için ESWT (Şok dalga) ,penil mezoterapi ,penil karboksiterapi, ozon tedavisi,fitoterapi ve prp (p shot)  tedavilerini birarada yaptırmış hastaların tedavi süreci ve tedavinin sonuçlarıyla ilgili yorumlarını yazdıkları bölümümüzdür.

Bir ürün ve hizmette kullanıcı deneyimleri oldukça değerlidir. Sertleşme sorunu tedavisi almayı düşünen ancak doğru merkezde tedavi olmak isteyen kişiler için iki yol vardır.

Birincisi günler boyunca yüzlerce makale okuyarak araştırarak bu hastalığın ve tedavilerin içeriği hakkında bilgi sahibi olmaya çalışmak. Daha sonrasında bu öğrendiği uygulamaları yapan bir merkez arayışına girmek. Öğrenmesi gerekenler sertleşme sorunu tanısında neler kullanılır,eswt şok dalga nedir, hangi cihaz markaları yeterli enerji seviyesine sahiptir ve kaç atış yapılır, uygulamayı doktorun kendisi mi yapar yoksa sağlık memuru ve ya bir teknikere mi yaptırır. Uygulayan doktor eswt şok dalga uygulamasında deneyimli mi,doğru anatomik bölgelere doğru açı ve basınçta uyguluyor mu.Başlı başına apayrı bir branş olan Mezoterapide penil rejenerasyon için neler kullanılıyor. Prp pshot tüpleri doğru aktivatörle mi işleniyor. Karboksiterapi kaç cc,penisin hangi kompartmanına ne kadar sıklıkla yapılıypr.En etkili sertleşme sorunu tedavisi için bu uygulamaları kaç seans ve ne sıklıkta yapmak gerekir. Ozon tedavisi, fitoterapi uygulamaları sertleşme sorununa ne fayda sağlıyor,fitoterapide hangi ekstraktlar kullanılıyor…  gibi yüzlerce teknik konuyu öğrenme zaman ve emek harcamak zorundadır. Bu durumda bile sertleşme sorunu hastalığı ve tedavisini tam olarak öğrenme ve tüm bu uygulamaların doğru bir şekilde yapılıp yapılmadığını takip etme imkansızlık derecesinde zordur.

İkinci yol ise daha basit bir şekilde ,o merkezde sertleşme sorunu tedavisi için eswt şok dalga tedavisi almış,pshot prp uygulaması,mezoterapi ,penil karboksiterapi, fitoterapi ve ozon tedavisi yaptırmış hastaların yorumlarına göz atmak olabilir. Tabiki sadece sertleşme sorunu tedavisi almış hasta yorumlarına bakarak bir merkezde tedavi yaptırmayı planlamak tek kriter de olmamalıdır. Ancak muayeneye gidilecek kliniğin belirlenmesinde olumlu hasta yorumları olan yerlerin tercih edilmesi doğru merkeze ulaşma olasılığımızı artıracaktır. Ancak muayeneye gidildiğinde tanı ve tedavide neler kullandığı mutlaka hiç çekinmeden sorgulanmalıdır. Örneğin tanıda renkli penil doppler mutlaka olmalıdır. Sadece kan testlerine bakarak atardamar darlığı varlığı ve derecesi hakkında bilgi sahibi olamayız. Doktora uygulamaları kendisi yapıp yapmayacağını, hangi uygulamaları yapacağını kendisi anlatmasa bile biz sormalıyız. Tatminkar cevaplar almışsak bu merkezde tedaviye başlayabiriz. Ancak i hiçbir zaman 12 seanslık tedavinin peşinen ödenmemesini tavsiye edebilirim. Yani vaad edilen uygulamalar yapılmadığı zaman her an tedaviye bir başka merkezde devam edebilecek bir seçeneğimiz olmalı.

Sertleşme sorunu tedavisi için doğru bir merkeze ulaşmamızda hasta yorumları etkili bir faktör olabilir. Ancak bu hastalığın diğer çoğu hastalıktan farklı olarak mahremiyet gerektiren bir özelliği vardır.Bu yüzden tedavi almış kişilerin diğer insanlarla tedavi hakkındaki yorumlarını paylaşmalarının zorluğudur. Bu yüzden kliniğimizde sertleşme sorunu tedavisi sonrası kendi el yazısıyla tedavisi hakkında yorum yazan hastaların değerlendirmeleri kıymetlidir.

Yani sertleşme sorunu tedavisi hakkında yorumlar, tek başına tedavi olunacak merkezi seçmemizde yeterli olmasa da önemli kriterlerden biri olabilir.

P-shot tedavisi yaptıranlar yorumları

Peyronie Hasta Yorumları

Peyronie hasta yorumları, penis eğriliği yaşayan kişilerin internette sıkça yaptıkları aramalardan biridir. Daha önce peyroni hastalığı geçirmiş kişilerin tedavi deneyimlerini yazdıkları yorumlar,ilk kez bu hastalığı yaşayan kişiler için oldukça değerlidir. Tüm hastalıklarda daha önce bu hastalığı yaşayan kişilerin deneyimleri mutlaka değerlidir. Milli kıssamız “bana damdan düşeni getirin” , deneyimli kişilerin görüşlerinin değerli olduğunun nesiller boyunca aktarılan bir öğütüdür aslında. Ancak peyroni hastalığı geçiren kişilerin bu hastalığı geçirmiş kişilerin yorumlarını araştırması daha çok, almış oldukları hali hazırdaki klasik tedaviden etkili bir sonuç almamaları nedeniyledir. Orijinal adı Indurasyo Penis Plastika olan peyronie hastalığında verilen klasik medikal tedaviler kolşisin ve tokoferoldür. Testosteron,patoba ,vazoaktif ajanlar,kalsiyum kanal blokerleri,kollagenaz enjeksiyonları ve traksiyon aletleri tek başına yeterli etkinliğe sahip değildir. Cerrahi tedavisinin de etkinliği düşük ancak komplikasyonu yüksektir. Bu yüzden peyroni hastaları etkin bir tedavi bulabilmek için daha önce peyroni tedavisi alan hastaların yorumlarını incerlerler

Ancak peyronie hastalarında etkin bir eswt sok dalga tedavisi, deneyimli bir hekimin yaptığı mezoterapi ve diğer uygulamalar ile 12 seansta plakların yaklaşık olarak %70 i kaybolmaktadır. Klasik tıbbi tedaviler dışında yapılan bu uygulamaların sonucu olarak yazılan hasta yorumları çok önemlidir. Hastaların farkettikleri eğriliklerin düzelmesiyle ilgili yorumları yanısıra varsa daha öncesi ve tedavi sonrası ultrason sonuçlarının karşılaştırılması alınmış olan tedavinin etkimliğini gösteren önemli bulgulardandır.